sign-mielno

 

Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Restauracja Pokoje Gościnne FLORYN w Mielnie

Zapraszamy na wyjątkowy wypoczynek do urokliwego i przepełnionego wakacyjnym klimatem Mielna. Sąsiedztwo morskiego wybrzeża okolonego piaszczystymi, czystymi plażami oraz specyficzny, zbawienny dla zdrowia mikroklimat przyciągają tu wczasowiczów ze wszystkich zakątków Polski.

FLORYN to miejsce, w którym wypoczniesz, zrelaksujesz się i odzyskasz dobre samopoczucie.  Niewątpliwym atutem obiektu jest jego położenie. Otoczony pięknym parkiem a jednocześnie graniczący z plażą stanowi wymarzone miejsce na wypoczynek. Do dyspozycji gości oddajemy wygodne pokoje 2 i 3 osbowe z łazienkami, restaurację z kominkiem oraz własny taras widokowy i promenadę, na której odbywają się w sezonie liczne imprezy a także piękny ogród z oczkiem wodnym i muszlą koncertową.


Gmina Mielno - MORZE ATRAKCJI DLA CAŁEJ RODZINY

Mielno to nie tylko piękna, szeroka plaża i morze, to równiez aktywny wypoczynek dla całej rodziny. Podczas pobytów polcamy Państwu tę formę wypoczynku, dzięki której zyskacie zdrowie i dobrą kondycję.

Pieszo i rowerem

wczasy-nadmorzem-roweryDla amatorów wycieczek pieszych i rowerowych dostępne są szlaki oraz ściezki biegnące wzdłuż morskiego brzegu. Pokonując trasę warto zatrzymać się i zwiedzić okoliczne atrakcje.

Szlaki piesze w gminie Mielno

Szlak czerwony - nadmorski. 39km długości. Przebieg szlaku: Pleśna - Gąski latarnia - Sarbinowo - Chłopy - Mielno - Unieście - Łazy - Dąbki.
Wyżej opisana trasa stanowi część szlaku międzynarodowego, rozpoczynającego się we Francji i wiodącego przez nadmorskie miejscowości.

Szlaki rowerowe w gminie Mielno
Szlak równoległy do krajowej drogi wiodącej z Mielna do Koszalina. Szlak ma 14km długości. Początek szlaku: Mielno ul. Lechitów, koniec: Koszalin ul. Morska.
Szlak czerwony - nadmorski. 45km długości. Przebieg szlaku: Pleśna - Gąski latarnia - Sarbinowo - Mielno - Strzeżenica - Dobiesławiec - Mścice - Jamno - Łabusz - Osieki - Iwęcino - Bielkowo.
Wyżej opisana trasa stanowi część międzynarodowego szlaku rowerowego, wiodącego wzdłuż wybrzeża Bałtyku.