sign-uniescie

 

Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Wypoczynek, zdrowie i rehabilitacja nad morzem

ORW Floryn położony jet nad samym morzem, w spokojnej części nadmorskiego kurortu Unieście. Wyjątkowe położenie ośrodka miedzy Jeziorem Jamno, a brzegiem morza, czyni to miejsce oazą ciszy i spokoju. Swoim gościom oferujemy wypoczynek w przestronnych pokojach z łazienkami. W każdym pokoju znajuje się sprzęt plażowy oraz czajnik. Na terenie obiektu znajduje się baza rehabilitacyjna z gabinetami w których wykonywane są zabiegi  z zakresu fizykoterapii, hydroterapii, światłolecznictwa, balneoterapii oraz masażu. Podczas turnusów organizowane są liczne imprezy rozrywkowe, wieczorki taneczne, ogniska z pieczeniem kiełbasek, wieczorki karaoke.

W 2010 roku obiekt został przebudowany i posiada zupełnie nowe wnętrza. Nowa jest również recepcja oraz cała baza rehabilitacyjna.

Ośrodek nie posiada windy

Zaledwie kilkanaście metrów dzieli nasz obeikt od pięknej, szerokiej i piszczystej plaży, która gwarantuje  wypoczynek bez tłoku. Ale nie samą plażą wczasowicz żyje, dlatego gości wypoczywających w nszym ośrodku zachęcamy do aktywnego wypoczynku, który niesie ze sobą zdrowie i dobrą kondycję. Zajęcia Nordic Walking, prowadzone z wykwalifikowanym instruktorem pomogą zrzucić zbędne kilogramy i poprawią wydolność organizmu. Kijki mozna również wypożyczyć w recepcji i u dać się na spacer brzegiem morza, wsłuchując się w kojący szum fal. Na amatorów wycieczek rowerowych czekają rowery oraz przepiękne ścieżki rowerowe wzdłuż brzegu morza.


UNIEŚCIE od strony zachodniej graniczy z miejscowością Mielno, położona jest na mierzei, którą otacza z jednej strony wybrzeże Bałtyku z szerokimi, czystymi, piaszczystymi plażami, z drugiej Jezioro Jamno - królestwo żeglarzy ,wędkarzy i motorowodniaków.
Jest to teren ekologicznie czysty. Występuje klimat o silnych właściwościach leczniczych, szczególnie w okresie przed i posezonowym w tym okresie w powietrzu jest wysokie stężenie jodu oraz związków immunologicznych, które działają wzmacniająco na organizm człowieka.