Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Piwniczna - Budapeszt {10 dni}

Budapeszt

   

• DOLINA POPRADU I WĘGRY PÓŁNOCNE 

 

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z miejsca zamieszkania. Zwiedzanie wybranego miasta w drodze do Piwnicznej-Zdrój. Zakwaterowanie w domu wczasowym „Zamek”. Obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie. Spotkanie organizacyjne – prezentacja programu. Wyjście na spacer do Piwnicznej-Zdrój: Rynek, promenada zdrojowa, degustacja wody w pijalni wód mineralnych, czas wolny. Powrót do domu wczasowego. Obiadokolacja.

Dzień 3
Suchy prowiant na drogę. Wyjazd na Węgry. Przejazd do Budapesztu. Spotkanie z przewodnikiem, spacer po mieście: zwiedzanie Placu Bohaterów, przejazd na Górę Gelerta – panorama miasta spod Pomnika Zwycięstwa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja. Rejs statkiem po Dunaju – 8 EUR/os.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przyjazd do Egeru: spacer Doliną Pięknej Pani do winiarni Szarvasa Karoly – degustacja wina i możliwość zrobienia zakupów (do wyboru ok. 30 gatunków wina). Wyjazd do Miszkolca – Kąpielisko Miskolc Tapolca Barlangfürdo koszt 2100 HUF/os. Powrót do Piwnicznej-Zdrój, obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd Pętlą Zdrojową: Nowy Sącz – Gryków – Uście Gorlickie – Krynica – Muszyna – Żegiestów. Powrót, obiadokolacja.

Dzień 6
Śniadanie. Wyjazd na Słowację. Przejazd do Jaskini Vażeckiej – wstęp 4 EUR/os. Po zwiedzeniu jaskini przejazd nad Jezioro Szczyrbskie – spacer dookoła jeziora, czas wolny. Powrót do Piwnicznej-Zdrój. Obiadokolacja. Wieczorne ognisko z kapelą góralską.

Dzień 7
Śniadanie. Wyjazd do Lewoczy: zwiedzanie Starówki oraz zabytkowego kościoła z XIV w. – wstęp 3 EUR/os. Czas wolny na Starym Mieście. Przejazd do Starej Lubowni – zwiedzanie zamku Lubomirskich – wstęp 3,5 EUR/os. Powrót, obiadokolacja.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Niedzicy – rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim – płatne 14 zł/os. Następnie pobyt w kąpielisku termalnym w Wyżnych Rużbachach na Słowacji – wstęp 6 EUR/os./2h. Powrót, obiadokolacja.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd na Przełęcz Obidza – 7 zł/os. (opcja uzależniona od warunków pogodowych). Obiadokolacja. Kiermasz produktów serowych. Wieczorek pożegnalny.

Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd. Zwiedzanie wybranej miejscowości w drodze powrotnej.

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


MiszkolcEger