Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Piwniczna - Lwów {10 dni}

Lwow Katedra sw. Grzegorza

   

• KRESOWA NOSTALGIA 

 

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z miejsca zamieszkania. Zwiedzanie wybranego miasta w drodze do Piwnicznej-Zdrój. Zakwaterowanie w domu wczasowym „Zamek”. Obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie. Spotkanie organizacyjne – prezentacja programu. Wyjście na spacer do Piwnicznej-Zdrój: Rynek, promenada zdrojowa, degustacja wody w pijalni wód mineralnych, czas wolny. Powrót do domu wczasowego. Obiadokolacja.

Dzień 3
Suchy prowiant na drogę. Nocny wyjazd do Lwowa. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie centrum miasta: Stare Miasto, w tym m.in. Rynek, Apteka – Muzeum, Wały Hatmańskie, Plac Mickiewicza, Teatr Opery i Baletu, katedry: Łacińska i Ormiańska, kaplica Bojmów, cerkiew Przemienienia Pańskiego, Arsenał Miejski i Królewski, Baszta Prochowa, Dzielnica Żydowska. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Dalsze zwiedzanie Lwowa: cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Następnie objazd obiektów położonych na obrzeżach centrum, w tym: dom Herberta, Politechnika Lwowska, sobór św. Jura. Pożegnalna panorama Lwowa. Powrót do Piwnicznej-Zdrój, obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd Pętlą Zdrojową: Nowy Sącz – Gryków – Uście Gorlickie – Krynica – Muszyna – Żegiestów. Powrót, obiadokolacja.

Dzień 6
Śniadanie. Wyjazd na Słowację. Przejazd do Jaskini Vażeckiej – wstęp 4 EUR/os. Po zwiedzeniu jaskini przejazd nad Jezioro Szczyrbskie – spacer dookoła jeziora, czas wolny. Powrót do Piwnicznej-Zdrój. Obiadokolacja. Wieczorne ognisko z kapelą góralską.

Dzień 7
Śniadanie. Wyjazd do Lewoczy: zwiedzanie Starówki oraz zabytkowego kościoła z XIV w. – wstęp 3 EUR/os. Czas wolny na Starym Mieście. Przejazd do Starej Lubowni – zwiedzanie zamku Lubomirskich – wstęp 3,5 EUR/os. Powrót, obiadokolacja.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Niedzicy – rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim – płatne 14 zł/os. Następnie pobyt w kąpielisku termalnym w Wyżnych Rużbachach na Słowacji – wstęp 6 EUR/os./2h. Powrót, obiadokolacja.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd na Przełęcz Obidza – 7 zł/os. (opcja uzależniona od warunków pogodowych). Obiadokolacja. Kiermasz produktów serowych. Wieczorek pożegnalny.

Dzień 10
Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd. Zwiedzanie wybranej miejscowości w drodze powrotnej.

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


lwowlviv 1665105 1