Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Piwniczna - Węgry {5 dni}

Eger 2

   

• POLAK - WĘGIER DWA BRATANKI 

 

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z miejsca zamieszkania. Zwiedzanie wybranego miasta w drodze do Piwnicznej-Zdrój. Zakwaterowanie w domu wczasowym „Zamek”. Obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Starej Lubowni – zwiedzanie zamku Lubomirskich – wstęp 3,5 EUR/os. Następnie przejazd do Wyżnych Rużbach – kąpieliska termalnego na Słowacji (wstęp płatny dodatkowo – 6€/os.). Powrót, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie, wyjazd do Egeru. Spacer Doliną Pięknej Pani do jednej z licznych winiarni – degustacja wina i możliwość zrobienia zakupów. Pobyt w kąpielisku termalnym słynącym z wód radanowych i siarkowych (wstęp płatny dodatkowo – 1600 HUF/os. <ok. 24 zł/os.> z legitymacją emerycką, 1900 HUF/os. pozostali <ok. 27 zł/os.>). Obiadokolacja i nocleg w Egerze.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Spacer po mieście – minaret, ratusz miejski, neoklasycystyczna bazylika – druga co do wielkości na Węgrzech. Przejazd do Miszkolca – kąpielisko Miskolc Tapolca – wyjątkowo w skali Europy kąpielisko termalne położone w skalnych grotach i korytarzach (wstęp płatny dodatkowo – 2150 HUF/os. <ok. 30 zł/os.>).

Dzień 5
Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd. Zwiedzanie wybranej miejscowości w drodze powrotnej, np. Zamek Wiśnicz (wstęp płatny dodatkowo – 13 zł/os.).

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


MiszkolcStara Lubownia