sign-floryn

 

Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Piwniczna ZDRÓJ - wczasy 5 dni

b piwniczna5dni

 

OFERTA POBYTU DLA GRUPY 44 osób  Termin: 2017

Program do wyboru:

„Zamki Nowosądecczyzny” 5 dni Cena: 650 zł/os

„Polak – Węgier dwa bratanki” 5 dni Cena: 770 zł/os

 

Cena zawiera: 

 

  • transport  
  • 4 noclegi w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym  
  • Wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje
  • Wycieczki w zależności od wyboru programu
  • W zależności od miejscowości, zwiedzanie na dojeździe i powrocie wybranych miast na trasie przejazdu – do ustalenia z Organizatorem

 

PROGRAM WYCIECZKI „Zamki Nowosądecczyzny”

Dzień 1

Zbiórka i wyjazd z miejsca zamieszkania. Zwiedzanie wybranego miasta w drodze do Piwnicznej-Zdrój. Zakwaterowanie w domu wczasowym „Zamek”. Obiadokolacja.

Dzień 2

- Śniadanie. Wycieczka po okolicznych miejscowościach:

- Muszyna – spacer po Rynku z przełomu XVIII i IX w., zwiedzanie Ogrodów Biblijnych, ruiny zamku starostów;

- Tylicz – zwiedzanie Rynku oraz zabytkowej cerkwi, wewnątrz której znajduje się XVIII-wieczny ikonostas;

- Krynica – spacer deptakiem, podczas którego podziwiać można drewniane wille, pomnik Nikifora Krynickiego – najsłynniejszego mieszkańca miasta, muszla koncertowa, Stary Dom Zdrojowy. Czas na skorzystanie z wód mineralnych o licznych właściwościach leczniczych w Pijalni Głównej;

- Kamianna – zwiedzanie Pasieki „Barć”, w której można poznać wiele ciekawostek na temat apiterapii oraz zakupić miody pitne i inne wyroby. Zwiedzanie połączone z degustacją miodów (wstęp płatny dodatkowo – 3zł/os.); Powrót do Piwnicznej, obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do Starej Lubowni – zwiedzanie zamku Lubomirskich – wstęp 3,5 EUR/os. Następnie przejazd do Wyżnych Rużbach – kąpieliska termalnego na Słowacji (wstęp płatny dodatkowo – 6€/os.) Powrót, obiadokolacja.

Dzień 4

- Śniadanie.

- Wycieczka po okolicznych miejscowościach:  Stary Sącz – zwiedzanie miasta o średniowiecznym układzie urbanistycznym: rynek, klasztor sióstr Klarysek, źródełko i kaplica św. Kingi, ołtarz papieski, zbudowany na przyjazd Jana Pawła II w 1999 roku;

- Nowy Sącz – reprezentacyjny ratusz z zabytkowym zegarem, ruiny zamku z basztą Kowalską, cmentarz żydowski

- Rożnów – rejs po Zalewie Rożnowskim (płatne dodatkowo – 15 zł/os.)

- Wytrzyszczka – zwiedzanie zamku Tropsztyn, malowniczo wzniesionego na stromym półwyspie oblanym z trzech stron Dunajcem

- Lipnica Murowana – zwiedzanie drewnianego kościoła św. Leonarda, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Powrót do Piwnicznej, obiadokolacja.

Dzień 5

- Śniadanie.

- Wykwaterowanie i wyjazd. Zwiedzanie wybranej miejscowości w drodze powrotnej, np. Zamek Wiśnicz (wstęp płatny dodatkowo – 13 zł/os.)

 

PROGRAM WYCIECZKI „Polak – Węgier dwa bratanki”

Dzień 1

- Zbiórka i wyjazd w godzinach porannych. Zwiedzanie wybranego miasta w drodze do Piwnicznej-Zdrój. Zakwaterowanie w domu wczasowym „Zamek”. Obiadokolacja.

Dzień 2

- Śniadanie. Przejazd do Starej Lubowni – zwiedzanie zamku Lubomirskich – wstęp 3,5 EUR/os. Następnie przejazd do Wyżnych Rużbach – kąpieliska termalne na Słowacji (wstęp płatny dodatkowo – 6€/os.) Powrót, obiadokolacja.

Dzień 3

- Śniadanie

- wyjazd do Egeru. Spacer Doliną Pięknej Pani do jednej z licznych winiarni – degustacja wina i możliwość zrobienia zakupów.

- Pobyt w kąpielisku termalnym słynącym z wód radanowych i siarkowych (wstęp płatny dodatkowo – 1600 HUF/os. <ok. 24 zł/os.> z legitymacją emerycką, 1900 HUF/os. pozostali <ok. 27 zł/os.>).

- Obiadokolacja i nocleg w Egerze.

Dzień 4

- Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd z hotelu.

- Spacer po mieście – minaret, ratusz miejski, neoklasycystyczna bazylika – druga co do wielkości na Węgrzech.

- Przejazd do Miszkolca – kąpielisko Miskolc Tapolca – wyjątkowo w skali Europy kąpielisko termalne położone w skalnych grotach i korytarzach (wstęp płatny dodatkowo – 2150 HUF/os. <ok. 30 zł/os.>)

Dzień 5

- Śniadanie.

- Wykwaterowanie i wyjazd. Zwiedzanie wybranej miejscowości w drodze powrotnej, np. Zamek Wiśnicz (wstęp płatny dodatkowo – 13 zł/os.)