Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Warszawa

Warszawa Da Się Lubić

Warszawa 3

   

• WARSZAWA •

 

 Warszawa, słynąca z pięknie odrestaurowanej Starówki i Pałacu Kultury, przyciąga bogatą historią, połączeniem klasyki z nowoczesnością i licznymi muzeami. Stolica Polski jest miejscem, które choć raz powinien zobaczyć każdy Polak.

 

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
CENA: koszt 1 osoba
Grupa 48-os. 1 060 zł/os.
Grupa 35-os. 1 170 zł/os.
TERMIN:  WIOSNA, LATO, JESIEŃ 2018

 

Cena zawiera:

  • 6 noclegów w Warszawie,
  • wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje,
  • opiekę pilota,
  • bilet do teatru na wybraną sztukę,
  • ubezpieczenie turystyczne.


Cena nie zawiera:

  • Cena nie zawiera wejścia do Zamku Królewskiego, Pałacu w Wilanowie, Pałacu na Wodzie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Pałacu Kultury i Nauki oraz na Stadion Narodowy.
  • Obligatoryjna opłata u pilota - 150 PLN/os.
  • Cena nie obejmuje kosztów transportu. Koszt jest uzależniony od miejsca zamieszkania grupy.

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z miejsca zamieszkania do Warszawy. Zwiedzanie dzielnicy Mokotów, zakwaterowanie w hotelu i obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta i okolic: Rynek, Zamek Królewski wstęp 20zł/os, Plac Teatralny, Plac Bankowy,  Ogród Saski, Plac Piłsudskiego, Ulica Krakowskie Przedmieście. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie: Wilanów - zwiedzanie pałacu 15 zł/os., Świątynia „Opatrzności Bożej”, Belweder (zwiedzanie z zewnątrz), Łazienki Królewskie - park i Pałac na Wodzie 15zł/os, Zamek Ujazdowski (zwiedzanie z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie. Zwiedzanie: Pałac Kultury i Nauki, Stare Powązki, Muzeum Powstania Warszawskiego 10 zł/os. Wcześniejsza obiadokolacja. Wieczorny spektakl w teatrze. Powrót do hotelu.

Dzień 5
Śniadanie. Zwiedzanie stadionu Narodowego wybór trasy: piłkarza, ekskluzywna, historyczna. Spacer przez Nowe na Stare Miasto, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 6
Śniadanie. Centrum Nauki Kopernik – wystawy, cena zależna od rodzaju wystawy od 13 do 25zł. Spacer po Powiślu. Obiadokolacja, wieczorne wspólne przejście pod Pałac Kultury i Nauki. Powrót do hotelu.

Dzień 7
Śniadanie i wykwaterowanie. Spacer i pożegnanie z Warszawą – wyjazd do miejsca zamieszkania.

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


WarszawaWarszawa 2