Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Bułgaria - Urok Morza Czarnego

Primorsko

• BUDAPESZT • PRIMORSKO • 

Bułgaria, słynąca z miodów, konfitur i alkoholu z domieszką płatków róż, przyciąga fantastyczną pogodą i rozległymi, piaszczystymi plażami. Różana kraina oferuje także bogactwo kulturalne, które jest warte poznania.

 

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
CENA: koszt 1 osoba
Grupa 48-os. 2 100 zł/os.
Grupa 35-os. 2 460 zł/os.
TERMIN:  WIOSNA, JESIEŃ 2018

 

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
CENA: koszt 1 osoba
Grupa 48-os. 2 280 zł/os.
Grupa 35-os. 2 630 zł/os.
TERMIN:  LATO 2018


Cena zawiera:

  • przejazd autokarem,
  • 2 noclegi na Węgrzech,
  • 6 noclegów w Bułgarii,
  • wyżywienie: All Inclusive,
  • opiekę pilota,
  • ubezpieczenie turystyczne.

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka i wyjazd z miejsca zamieszkania. Przejazd na nocleg tranzytowy na Węgry, obiadokolacja, zakwaterowanie.

Dzień 2
Śniadanie i wykwaterowanie. Dalsza podróż. Przyjazd do Bułgarii, kolacja, zakwaterowanie.

Dzień 3 - 7
Wyżywienie wg wybranej opcji – All Inclusive. Czas wolny, plażowanie, spacery. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych na miejscu (dodatkowo płatnych). 

Hotel położony 40 m w linii prostej od plaży, 100 m od centrum miasta Primorsko.

Dzień 8
Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd na Węgry, obiadokolacja, zakwaterowanie.

Dzień 9/10
Śniadania i wykwaterowanie. Zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem, m.in.: Stare Miasto, Park Vorosliegt – najpiękniejszy park Budapesztu, Zamek Vajdahunyad, Plac Bohaterów, przejazd na Górę Gelerta – panorama miasta spod pomnika Zwycięstwa. Wyjazd w stronę miejsca zamieszkania

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

 

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POBYTU W KURORCIE ZŁOTE PIASKI. W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ PROSIMY O KONTAKT Z ORGANIZATOREM.

 

Wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu) 

 

Nessebar – zabytkowe miasteczko, położone na półwyspie i wpisane na liście UNESCO, oczaruje Was swoją architekturą. Średniowieczne cerkwie i domki w stylu Odrodzenia Bułgarskiego sprawiają wrażenie podróży w czasie... Brukowane uliczki, morskie widoki....

Warna/Delfinarium Warna - morska stolica Bułgarii, znane centrum kulturalne i turystyczne państwa. Miasto pamięta o sławnej bitwie podczas napadu osmańskiego  na  Bałkany w  XV  wieku,  kiedy  zmarł  król  polski  Władysław Jagiełło/Władysław Warneńczyk/. W ramach wycieczki zwiedzanie jedynego na Bałkanach delfinarium. Udział w przedstawieniu delfinów dodatkowo płatny. Zwiedzanie centrum miasta i Cerkwi Św. Bogurodzicy.

Stambuł wycieczka 1- lub 2-dniowa – pobyt w tureckiej metropolii. Objazd miasta autokarem (azjatycka część, Most Sułtana Mehmeta Zdobywcy, Bosfor, europejska część, Wieża Gałata, Złoty róg, twierdza Rumeli Hisari). Dalsze zwiedzanie miasta pieszo m.in. Błękitny meczet, Hipodrum, Obelisk egipski, Murowana kolumna, Fontanna niemiecka, Kolumna wieżowa, Cemberlitas, Kryty Bazar- Kapalicarsi). Za dodatkową opłatą możliwość rejsu statkiem po Bosforze – piękny widok na krajobraz i zabytki: dzielnica Galata z wieżą Galata, Pałac Dolmabahce,  dzielnica  Besiktas,  Pałac  Ciragan,  Muzeum Morskie, dzielnica Ortakoy i wiele innych. Przy wycieczce 2-dniowej nocleg w hotelu ***. Wieczorem dla zainteresowanych wyjście do nocnego lokalu rozrywkowego (Orient House). Dodatkowa opłata za wizę.

Sozopol i wieczór bułgarski z folklorem – spacer wokół starożytnego miasta Sozopol. Jest to najstarsze miasto bułgarskiego wybrzeża, położone na smukłym skalistym cyplu. Wieczór bułgarski w restauracji Flamingo z bogatą kolacją i nieograniczoną ilością wina. Pokazy folkloru bułgarskiego połączone z muzyką, tańcem i zabawą.

Bułgarska wieś Bata – bułgarska wieś Bata zaprasza na unikalny program folklorystyczny – muzyka i tańce przy zespole na żywo, taniec na rozżarzonych węglach, jazda bryczką z osiołkiem lub na osiołku. W starym, tradycyjnym bułgarskim domu jest możliwość obejrzenia ekspozycji etnograficznej. Dania kuchni bułgarskiej, wino z beczki bez ograniczeń w Restauracji Złota Beczka. Przewidziany jest również bogaty program rozrywkowy dla dzieci.

Action Aquapark – wodny park atrakcji. Wspaniała zabawa i wysoka adrenalina. Park został wybudowany przez firmę Action Panu Multiforma Grupo, S. L. Ispania – międzynarodowy lider. Główny pomysł - rozrywka dla całej rodziny. Wstęp do Aquaparku płatny dodatkowo na miejscu. W cenie wszystkie atrakcje wodne, garderoba, prysznic. Na terytorium Aquaparku znajdują się restauracje, sklepy, kantor.

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


NessebarSozopolStambul 2