Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Podgora - Pobyt nad Adriatykiem

Podgora

• PODGORA • TUCEPI • GÓRNA PODGORA • MAKARSKA  VEPRIC  

Podgora, słynąca z mandarynek, fig i bugenwilli, zachwyci miłośników ciepłych kąpieli, plażowania i spacerów brzegiem morza, a dla bardziej wymagających szlakami górskimi. Hotel nad samym Adriatykiem oraz urokliwa okolica stanie się ostoją spokoju i relaksu.

 

Lp. TERMIN 2018:
CENA: koszt 1 osoba
1. 12.05 - 20.05 1 450 zł/os.
2. 19.05 - 27.05 1 450 zł/os.
3. 26.05 - 03.06 1 450 zł/os.
4. 02.06 - 10.06 1 450 zł/os.
5. 09.06 - 17.06  1 450 zł/os.
6. 16.06 - 24.06  1 450 zł/os. 
7. 23.06 - 01.07  1 450 zł/os. 
8. 09.09 - 17.09 1 450 zł/os.
9. 16.09 - 24.09 1 450 zł/os.
10. 23.09 - 01.10 1 450 zł/os.
11. 30.09 - 08.10 1 450 zł/os.


Cena zawiera:

 • przejazd autokarem,
 • 6 noclegów w Chorwacji,
 • wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje,
 • 3 wycieczki: Makarska i Sanktuarium Vepric, Tucepi, Górna Podgora,
 • opiekę rezydenta w trakcie pobytu,
 • ubezpieczenie turystyczne.


Brak dodatkowych opłat!

 • Wycieczki fakultatywne płatne na miejscu u rezydenta.
 • Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego noclegu tranzytowego połączonego ze zwiedzaniem (do wyboru: Wrocław, Kotlina Kłodzka, Budapeszt, Brno, Wiedeń, Sarajewo-Mostar-Janlanica-Konjic, Plitvickie Jeziora, Wenecja-Padwa-Werona)

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd w kierunku Chorwacji. 

Dzień 2
Przyjazd przed hotel i przywitanie przez rezydenta, zakwaterowanie. Śniadanie. Spotkanie informacyjne w sali obok recepcji. Wspólny spacer wzdłuż morza - zapoznanie z miejscowością. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie i obiadokolacja o zwyczajowej porze. Przejazd do miejscowości Makarska i do Sankturaium Vepric, plażowanie, czas wolny..

Dzień 4
Śniadanie i obiadokolacja o zwyczajowej porze. Plażowanie, odpoczynek, spacery wzdłuż wybrzeża, czas wolny. 

Dzień 5
Śniadanie i obiadokolacja o zwyczajowej porze. Wspólny spacer do Górnej Podgory. Plażowanie, czas wolny.

Dzień 6
Śniadanie i obiadokolacja o zwyczajowej porze. Wycieczka do Tucepi, spacer po mieście, centrum miasta, marina. Czas wolny.

Dzień 7
Śniadanie i obiadokolacja o zwyczajowej porze. Plażowanie, odpoczynek, spacery wzdłuż wybrzeża, czas wolny.

Dzień 8
Śniadanie. Czas wolny, obiadokolacja. Wyjazd w godzinach popołudniowych.

Dzień 9
Przyjazd do Polski.


Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.  

 

Wycieczki fakultatywne 

 • Dubrownik  - nie bez powodu nazywa "perłą Adriatyku". Ogrom zabytków skupionych jest w murach miasta i nie sposób zobaczyć wszystkich w jeden dzień. Natomiast w tym dniu można się przekonać, że do Dubrownika warto wrócić. Jednym z najważniejszych zabytków dubrownickich jest Plac Luža z Pałacem Sponza oraz Pałac Rektorów, które muszą znaleźć się obowiązkowo na liście koniecznych do zobaczenia. 
 • Međugorje - miejscowość, do której co roku przybywa niezliczona liczba turystów i pielgrzymów. Jest ośrodkiem odnowy kultu religijnego, gdzie miały miejsce objawienia Matki Bożej sześciorgu dzieciom. Dla bardziej wytrwałych możliwe jest wejście na Górę Objawień. Istnieje możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej odprawianej w języku polskim.
 • Split i Omisz: Split - stolica Dalmacji pełna historii. Napiękniejszym zabytkiem, który wciąż tętni życiem jest gigantyczny pałac rzymski cesarza Dioklecjana. Przepiękna promenada, widok na port i bujne palmy sprawiają, że można się w tym mieście zakochać. Omisz - miasteczko wąskich ulic i małych rynków z portem w przepięknym ujściu rzeki Cetina. W średniowieczu Omisz z fortem w dominacji chorwackiej znany był jako twierdza piratów. Miasto było jednym z najgroźniejszych gniazd pirackich na całym Morzu Śródziemnym.
 • Šybenik i Trogir: Šybenik - jedno z najbardziej zachwycających miejsc Dalmacji. Jest jednym z nielicznych miast założonych nie przez Ilirów czy Rzymian, ale przez Słowian. Cała zabudowa miasta składa się na jego specyficzny klimat, który sprawia, że chce się zgłębić jego tajemnice. Trogir - portowe miasteczko, które jest atrakcją nie tylko dla pasjonatów żeglarstwa. Przepiękna starówka wpisana na Listę UNESCO i spacery wąskimi uliczkami sprawiają, że można poczuć ducha innej epoki.
 • Spływ łodziami po Jeziorach Baczyńskich - grupa jezior w miejscu o nazwie Baćina nie należy do powierzchniowo największych, ale są jedną z najciekawszych ze względu na uch nieprawidłową budowę. Na jeziora Baćinska składa się 6 połączonych jezior i jedno oddzielne. Spływ łodziami w otoczeniu unikalnej przyrody stanowi niezapomnianą atrakcję dla każdego bez względu na wiek.
 • Park Narodowy Krka - Liczne jeziora i wodospady skupione w Parku Narodowym Krka są jedną z najbardziej znanych pamiątek naturalnych Dalmacji. Żywa zieleń, szum wody oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy pozostaną w pamięci na długi czas. Chwila na odpoczynek i cieszenie się pięknem przyrody.
 • Rejs na Wyspę Korčula lub Brač: Korčula - jest szóstą pod względem wielkości wyspą na Morzu Adriatyckim. Znajduje się na niej zabytkowe miasto o tej samej nazwie i słynie z tego, że urodził się na niej słynny wenecki kupiec i podróżnik Marco Polo. Spacer starym miastem oraz plażowanie u jej wybrzeży stanowi niezwykłą atrakcję. Brač - w odróżnieniu od innych wysp, ma swoje wnętrze, przebogatą florę i faunę oraz wyraźniejsze doświadczenie pór roku. Wyspa uznawana jest za unikatowy park przyrody. Brač nosi starożytne iliryjskie imię jelenia, zwierzęcia, które było przedmiotem kultu dla jego starożytnych mieszkańców.

 

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


TucepiVepricwczasy wchorwacji 03Makarska