Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Hiszpania - Viva España!

Llorej de maar

• WENECJA • BARCELONA • MONTESRRAT • 

Hiszpania, słynąca z flamenco, corridy i żywiołowego temperamentu mieszkańców, jest idealnym miejscem do przeżycia fantastycznej przygody. W kraju tym nigdy nie zabraknie słońca i wina, a także bogactwa architektury i zabytków.

 

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
CENA: koszt 1 osoba
Grupa 48-os. 2 560 zł/os.
Grupa 35-os. 2 990 zł/os.
TERMIN:  JESIEŃ 2018


Cena zawiera:

  • przejazd autokarem,
  • 2 noclegi we Włoszech,
  • 7 noclegów w Hiszpanii
  • 1 nocleg tranzytowy,
  • wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje,
  • opiekę pilota i usługi lokalnych przewodników,
  • ubezpieczenie turystyczne.

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka i wyjazd z miejsca zamieszkania.

Dzień 2
Dalsza podróż. Przyjazd w okolice Wenecji. Zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie. Przeprawa promowa do Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. Bazylika Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4
Suchy prowiant na drogę, wczesny wyjazd z hotelu. Podróż w kierunku Hiszpanii. Przyjazd w okolice Lloret de Mar, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 5 - 10
Śniadania i obiadokolacje o zwyczajowej porze. Czas wolny. W tych dniach dwie wycieczki:

Barcelona – zwiedzanie stolicy Katalonii. W programie m.in.: Sagrada Familia, najsłynniejsze i wciąż niedokończone dzieło katalońskiego architekta Antonia Gaudiego, Casa Mila, Casa Batlló, wzgórze Montjuïc. Spacer po średniowiecznym centrum miasta – Dzielnicy Gotyckiej z kamiennymi domami i brukowanymi uliczkami, słynny bulwar Las Ramblas.

Montserrat – w masywie górskim Monteserrat znajduje się klasztor benedyktynów znany z kultu figury Matki Boskiej, tzw. „Czarnulki”. Malownicza góra na której znajduje się klasztor jest najwyżej położonym miejscem na równinie katalońskiej, a z jej szczytu widać cała Katalonię.

Dzień 11
Suchy prowiant na drogę. wykwaterowanie. Wczesny wyjazd w kierunku Polski. Nocleg tranzytowy, obiadokolacja.

Dzień 12/13
Śniadanie, wykwaterowanie. Dalsza podróż w kierunku Polski.
 

 

Wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne na miejscu) 

 

Andora – jedno z najmniejszych państw Europy, leżącym w górzystym regionie Pirenejów. Podczas wizyty w Księstwie spacer po stolicy – mieście Andora: kościół Sant Coloma, kościół Sant Vincenc d’Enclar z VIII wieku, budynek parlamentu i sądu. Podczas pobytu w Andorze cały czas można też podziwiać piękne górskie krajobrazy.

Girona miasto o burzliwej historii, którą dostrzec można dziś w architekturze miasta. Podczas spaceru zobaczyć można m.in. Starówkę, monumentalną katedrą NMP, kolegiatę Sant Feliu, Plac Niepodległości oraz kolorowe domki nad rzeką Onyar, które stanowią jeden z najbardziej rozpoznawalnych krajobrazów miasta.Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


Barcelona 2MontserratBarcelona