Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Oceń nas!

Relacja z wycieczki do Szczecina (23-26 lipca 2015 r.)

.
Naszaczterodniowa wycieczka krajowa do Szczecinaw terminie 23-26 lipca 2015 r. przebiegła pomyślnie. Mieszkaliśmy w Domu Studenckim "Andromeda" przy ul. Chopina 59, głównym celem było dokładne zwiedzenie pod kierunkiem przewodnika najważniejszych zabytków Szczecina, przewidzieliśmy też wypady w bliższe i dalsze okolice do naszych sąsiadów po zachodniej stronie Odry (Berlin i Poczdam). Główny ciężar organizacyjny i logistykę wycieczki wzięła na swoje barki, jak zwykle od lat, Elżbieta Brzezińska, przewodnicząca Koła PZERI w Wielkim Klińczu, której z entuzjazmem pomagał Zdzisław Jan, sekretarz Koła. Współorganizatorem imprezy była firma "FLORYN", która zapewniła noclegi, kierowcę i przewodnika.
zobacz

 

 

ŚWIDWIŃSCY SENIORZY NAD MORZEM.

Dnia 22 sierpnia 60-cio osobowa grupa seniorów z Polskiego Związku Emerytów Rencistów i inwalidów w Świdwinie wybrała się nad morze.

Biuro turystyczne „FLORYN” zorganizowało piknik w Unieściu. Przygotowano ciepły posiłek i kiełbaski, które piekliśmy na ognisku - przygotowanym przez organizatora. Potrawy smakowały, pogoda dopisała, woda w morzu była bardzo zimna – mimo to udało się chociaż zamoczyć nogi. Disc Jockey pan Mirosław spisał się na medal. Były życzenia i dedykacje, najwięcej podziękowań dla naszej przewodniczącej Jadzi. Bawiliśmy się do zachodu słońca. Dzień ten był bardzo udany.

zobacz