Osrodki batony (kopiuj) (kopiuj)

oferta specjalna tytulrehabilitacja uniesciekrajowe tytulDubrownik tytul

Podlasie - Powiew Wschodu

Białystok 2

   

• BIAŁYSTOK • SUPRAŚL • KRUSZYNIANY KRYNKI SOKÓŁKA HAJNÓWKA BIAŁOWIEŻA

 

 Podlasie słynące z sielskich wiejskich krajobrazów i, oczywiście z żubrów zamieszkujących Białowieski Park Narodowy, to krina, w której można poczuć spokój i bliskość z naturą. To miejsce, w którym przenikają się języki, kultury i zwyczaje zasługuje na bliższe poznanie.

 

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
CENA: koszt 1 osoba
Grupa 48-os. 460 zł/os.
Grupa 35-os. 490 zł/os.
TERMIN:  WIOSNA, LATO, JESIEŃ 2019

 

Cena zawiera:

  • 3 noclegi,
  • wyżywienie HB: śniadania i obiadokolacje,
  • opiekę pilota i usługi lokalnych przewodników,
  • ubezpieczenie turystyczne.


Cena nie zawiera:

  • Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: Muzuem Ikon w Supraśli i rezerwatu żubrów w Białowieży.
  • Obligatoryjna opłata u pilota - 13 PLN/os.
  • Cena nie obejmuje kosztów transportu. Koszt jest uzależniony od miejsca zamieszkania grupy.

 

Ramowy program wycieczki

 

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z miejsca zamieszkania. Przejazd i zwiedzanie stolicy Podlasia – Białegostoku zwanego również „Wersalem Północy”. W programie m.in. zespół pałacowo-parkowy Branickich, rynek z Ratuszem, kamienica Ginzburga, bazylika archikatedralna. Czas wolny. Przejazd w miejsce noclegu, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Supraśla – uzdrowiska w pobliżu Białegostoku, w którym zobaczyć można liczne zabytki, takie jak unikalny pod względem architektonicznym prawosławny męski monaster, czy też secesyjny Pałac Buchholtzów. Zwiedzanie Muzeum Ikon. Następnie przejazd do Kruszynian – wioski z zabytkowym układem przestrzennym z XVII w., słynącej z najstarszego zachowanego w Polsce drewnianego meczetu tatarskiego. Zwiedzanie meczetu. Możliwość spróbowania oryginalnej tatarskiej kuchni (płatne dodatkowo 25 zł). Krynki – spacer po wielokulturowej wsi. Przejazd do Sokółki, w której znajduje się Sanktuarium Cudu Eucharystycznego, możliwość obejrzenia relikwiarza z hostią. Powrót do miejsca noclegu, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Hajnówki, spacer po mieście i zwiedzanie Soboru Św. Trójcy – jednego z najciekawszych przykładów współczesnej architektury sakralnej. Następnie przejazd do Białowieży – zwiedzanie Białowieskiego Parku Narodowego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spacer po Parku, zwiedzanie rezerwatu pokazowego żubrów. Powrót przez wsie puszczańskie, w których podziwiać można tradycyjną zabudowę. Obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie. Zwiedzanie wybranej miejscowości w drodze powrotnej do miejsca zamieszkania.

 

Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

 

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 


Białystok Puszcza Białowieska